Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Niwki

Niwki, Krościenko nad Dunajcem, małopolskie

  • 620 000 zł
  • 2 913 m²
  • 212,84 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Mazgaj

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Niwki

Niwki, Krościenko nad Dunajcem, małopolskie

zaktualizowane:
31 marca 2026

620 000 zł

2 913 m²

212,84 zł/m²

Działka budowlana, ul. Niwki

Zaktualizowane: 31 marca 2026

620 000 zł 2 913 m² 212,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (212,84 zł/m²)
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na 3 domy - widok na Tatry i Pieniny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2913 m² , położoną przy ul. Niwki w miejscowości Krościenko nad Dunajcem.

To nieruchomość, która łączy w sobie doskonałą lokalizację turystyczną, spektakularne widoki oraz gotowy potencjał inwestycyjny .

Lokalizacja, która pracuje na siebie

Działka położona jest na wysokości 603 m n.p.m. (...)

Agent

Arkadiusz Mazgaj

880 558...

880 558 481

18 331 07 59

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

880 558...

880 558 481

18 331 07 59

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: